/en
بازدید سایت

بازديد صفحات : 61809
بازديد امروز : 2375
كل بازديدها : 4823448
افراد آنلاين : 1928

استابلایزرهای خامه قنادی

Creamy Pastry Stabilizers
استابلایزر خامه  یک محصول فوق العاده و بی نظیر از نظر توانائی در ایجاد بافت و طعم
استابلایزر خامه استریل
این استابلایزر به نحوی فرموله شده است که از آب اندازی خامه تا حد زیادی جلوگیری می نماید.خامه تولید شده با این ترکیب دارای بافت منسجم و طبیعی است و در صورت استفاده از دوز مناسب به هیچ عنوان حالت صمغی و ژله ای به خود نمی گیرد.

نحوه استفاده:
استابلایزر را هنگام آماده سازی خامه در دمای 50 درجه سانتیگراد به تدریج به آن افزوده سپس به مدت 10 دقیق در این دما نگهداری می کنند. پس از اطمینان از انحلال کامل بقیه مراحل را طبق روال عادی انجام گیرد. برای نتیجه مطلوب خامه را به مدت 18 تا 24 ساعت در سردخانه نگهداری کنید. استفاده از این استابلایزر تاثیری بر فشار هوموژن ندارد.

مقدار مصرف:
با توجه به درصد چربی و مقدار ماده خشک تعیین می شود
الف. خامه با چربی 30%   0.4-0.3%
ب. خامه با چربی 20%    0.5-0.4%

شرایط نگهداری:
این استابلایزر دور از نور مستقیم خورشید در محیطی بدون بو و دمای زیر 30 درجه سانتیگراد رطوبت زیر 80% نگهداری کنید. نیمه عمر این استابلایزر دو سال است.استابلایزر مخصوص خامه قنادی
استابلایزری که برای خامه قنادی فرموله شده است تمامی انتظارات مصرف کننده از یک خامه قنادی مناسب را بر طرف می کند.
این استابلایزر برای خامه قنادی با بیش از 70 درصد چربی گیاهی توصیه می شود این استابلایز با ایجاد یک شبکه کمپلکس در خامه باعث ایجاد یک امولسیون می گردد که در نهایت این امولسیون می تواند با به دام اندازی و نگهداری حباب های هوا در بین شبکه کمپلکس ایجاد یک کف با بافت منسجم و مستحکم ایجاد نماید، همچنین به علت انتخاب و بالانس ترکیبات خامه تولید شده از دوام مناسبی برخوردار است زمان زدن خامه کاهش می یابد و خامه مدت طولانی شکل خود را حفظ می نماید و آب نمی اندازد همچنین به علت ایجاد یک امولسیون کامل و تناسب دقیق مواد فرمولاسیون در استابلایزر، خامه تولید شده با این استابلایزر کاملا سبک بوده و روی زبان نمی ماسد.

نحوه مصرف:
این استابلایزر را در تانک پخت در دمای50-45 درجه به خامه اضافه کنید. می توانید استابلایزر را باشیر خشک و شکر مخلوط کرده سپس به خامه اضافه نمایید. خامه را قبل از پاستوریزه کردن به دمای 60 درجه رسانده و مدت 10 دقیقه نکهداری کرده سپس به دستگاه پاستوراتور منتقل نمایید.
استفاده از این استابلایزر برا انتخاب دمای پاستوریزه و فشار هموژن تاثیری ندارد. 

مقدار مصرف:
با توجه به درصد چربی و مقدار ماده خشک تعیین می شود
الف. خامه با چربی کل 25% بالاتر از 0.3%
ب. خامه با چربی کل 25-20%  0.4-0.35%استابلایزر مخصوص خامه صبحانه
این استابلایزر با توجه به شرایط تولید این نوع خامه در ایران و سلیقه مصرف کننده طراحی شده و با ایجاد یک بافت نرم و در عین حال منسجم و طبیعی در خامه کمک بسیار می نماید. نسبت دقیق مواد تشکیل دهنده این امولسیون به نحوی است که ویسکوزیته خامه در حد طبیعی باقی می ماند و از ایجاد حالت خمیری و ژله ای جلوگیری می نماید. این استابلایزر در خامه به گونه ای است که خامه تولیدی در حین این که شکل و بافت خود را حفظ نموده و روان نمی شود به راحتی بر روی نان و بیسکوئیت پهن شده و بر روی زبان نمی ماسد.

نحوه مصرف:
 استابلایزر را در دمای 50-45 درجه سانتیگراد بتدریج به خامه اضافه نمایید. این استابلایزر معمولا به خوبی حل می شود و مشکلی در این زمینه ایجاد نمی نماید. پس از حل شدن دما را به 60 درجه سانتیگراد رسانده و مدت 10 دقیقه صبر نمایید تا استابلایزر کاملا هیدراته شود سپس بقیه مراحل را طبق روش همیشگی انجام دهید. این استابلایزر تاثیری بر دمای پاستورزه و فشار هوموژن ندارد.

مقدار مصرف:
با توجه به سلیقه مصرف کننده و ترکیب خامه0.25- 0.2درصد اضافه نمایید.استابلایزر مخصوص پنیر خامه ای
این استابلایزر برای ایجاد بافت منسجم و خشک در پنیر های خامه ای فرآوری شده و سخت فرموله شده است.
از ویژگی های بارز این ترکیب قابلیت جذب بالای آب و ایجاد قوام و ویسکوزیته ای مناسب که این عوامل در کنار هم باعث ایجاد بافت سفت کره ای مناسب و بدون آب آزاد می گردد. این استابلایزر برای پنیرهای با بافت نرم و خامه ای بسیار مناسب است.

نحوه مصرف:
برای پنیرهای خامه ای که به روش Whey Less تولید می شوند استابلایزر  را همراه با دیگر افزودنی ها به شیر افزوده و پس از انحلال کامل پاستوریزه و هوموژن نمایید.

این استابلایزر هیچ تاثیری بردمای پاستوریزاسیون و فشار هوموژن ندارد.

با توجه به اینکه این استابلایزر موجب رسوب پروتئین های شیر در  pHبالاتر از نقطه ایزو الکتریک می شود.
لذا در مواردی که برای انعقاد از آنزیم استفاده نمی شود می بایست استابلایزر را پس از انعقاد کامل و قبل از پخت کامل به آن افزود، همچنین در روش هایی که از سیستم  UF یا سپراتوراستفاده می شود باید استابلایزر را پس از تغلیظ به تدریج به شیر افزودو پس از انحلال کامل پاستوریزه و هوموژن نمود برای پنیر های فراوری شده استابلایزر را همراه با نمک های امولسیون کننده به مخلوط بیافزایید.

مقدار مصرف:

با توجه به سلیقه مصرف کننده و ترکیب خامه 0.30.15 % اضافه نمایید.
کلیک

کلیک
کلیک
کلیک
نید.
مجوزها و گواهینامه ها
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
تماس با ما
دفتر تهران: 88282482 021
عضويت در خبرنامه
پست الكترونيك  

  درخواست
صفحه اصلي | نقشه سايت | تماس با ما
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت آدونيس گل دارو مي باشد