تلفن
تلفن

88282482 021       88282483  021
ساعات کار
ساعات کار

شنبه تا چهارشنبه 8 -17
تهیه رفرنس استانداردهای یا استانداردهای مرجع 
(reference standard) طبق USP , BP و EP مصرفی در آزمایشگاههای دانشگاهها ، آزمایشکاههای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، آزمایشکاههای صنایع غذایی، آزمایشکاههای سموم و پسدیسایدها ، آزمایشکاههای صنایع دارویی و آزمایشکاههای صنایع آرایشی بهداشتی با استانداردهای USP, BP, EP .
گروه آدونیس گل دارو آمادگی دارد این رفرانس استاندارد ها را با قیمت مناسب و مدت سی روز کاری در اختیار کلیه دانشگاهها و صنایع کشور قرار دهد.

لذا درصورت نیاز به استانداردها با داشتن مشخصات کامل رفرانس استاندارد مورد نیاز با کارشناسان ارشد شیمی ما تماس بگیرید
و سفارش خود را ثبت نمایید.رفرنس استاندارد از کجا بخرم :
اين رفرنس استاندارد در شرکت آدونيس دارو در بسته بندي هاي مختلف از يک کيلوگرم تا 25 کیلو گرم موجود است، قيمت هر کیلو رفرنس استاندارد ممکن است در شرکت هاي مختلف، متفاوت باشد زيرا کيفيت آنها با هم فرق مي کند و
به همين دليل بايد اصل را در کيفيت محصول در نظر گرفت و آن را از  شرکت هاي رفرنس استاندارد اطمينان خريداري کرد.
خريد اينترنتي رفرنس استاندارد:
افراد با خريد اينترنتي از اين سايت مي توانند، کيفيت محصولات را با ديگر سايت هاي خريد و فروش رفرنس استاندارد مقايسه کنند و سپس در کمترين زمان ممکن آن را دريافت کنند.
فروش اينترنتي رفرنس استاندارد:
قابل ذکر است که افراد مختلف براي تهيه اين رفرنس استاندارد مي توانند با مراجعه به سايت اين شرکت، اطلاعات لازم را از کارشناسان مختلف دريافت کنند تا محصولي با کيفيت را دريافت کنند.
جهت دريافت قيمت رفرنس استاندارد  با کارشناسان فروش شرکت آدونيس گل دارو تماس حاصل فرماييد.
جهت دريافت قيمت رفرنس استاندارد و خريد رفرنس استاندارد با شرکت آدونيس گل دارو تماس بگيريد
09124147543
0218282482 الي ۳
شرکت آدونيس گل دارو
 
برچسب ها : رفرانس استاندارد ، رفرنس استاندارد ، دارو ، تحقیق ، مرجع ، سموم ، غذایی ، دانشجو ، صنایع ، پتروشیمی ، نفت ، آفت کش ، mass ، hplc ، fplc ، tlc ، bp ، ep ، usp ، jp ، alderich ، sigma ، gpc