/en
بازدید سایت

بازديد صفحات : 14245
بازديد امروز : 329
كل بازديدها : 42489683
افراد آنلاين : 372

نشاسته صنعت کاغذ
نشاسته در صنعت تولید کاغذ دارای نقشی بسیار اساسی می باشد. به طوری که می توان ارتباط نشاسته با این صنعت را بسیار نزدیکتر و مهمتر از دیگر صنایع سلولزی دانست. این ماده هم به صورت خام ((native و هم به صورت اصلاح شده ( modified stach ) ( با اصلاحات مختلف ) در صنعت کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد که به بررسی مختصر ان می پردازیم.
الف – پروسه استفاده از نشاسته خام – ( hibrid starch )
در این روش محلولی از نشاسته با غلظت 5% ساخته و ضمن افزایش دما تا 60 درجه سانتی گراد، از اقزودنی های خاصی استفاده نموده و با مصرفی حدودا 2% نسبت به وزن کاغذ تولیدی ان را روی وایر حمل خمیر کاغذ اسپری می نمایند.چون محلول نشاسته به صورتی که شرح داده شد حاوی گرانول می باشد،محل اسپری را باید به صورتی انتخاب نمود که vacume boxesباعث خروج گرانول ها در back water نگردند. معمولا این تزریق قبل از کوچ رلdandy)) انجام می پذیرد.در این روش تغییرات بسیار اندک می باشد و در ماشین هایی که فاقدsize press می باشند مناسب جهت استفاده می باشد.
ب – استفاده از نشاسته های اصلاح شده – ( modified starch )
این نوع نشاسته به 2 صورت استفاده میگردد:
1 – تزریق internal
در این شکل، نشاسته مستقیما در خمیر کاغذ به منظور تشکیل پیوند با الیاف تزریق می گردد. محل تزریق می تواند از پالپر تا پرژر اسکرین انتخاب گردد. لازم به ذکر است دور یا نزدیک بودن محل تزریق نسبت به هد باکس تغییرات خاصی را ایجاد خواهد نمود. با توجه به شارژ ( پتانسیل ) منفی در خمیر کاغذ می بایست جهت تزریق داخلی از نشاسته هایی که حاوی شارژ (پتانسیل ) مثبت می باشند استفاده گردد ( cationic starch )، تا امکان ایجاد پیوند میان الیاف خمیر و نشاسته میسر گردد.
2 – تزریق external
در این روش نشاسته ، اهار سطحی در کاغذ تولیدی را باعث می گردد که با جذب در کاغذ موجب افزایش مقاومت های پارگی و کششی کاغذ می گردد. این محصول که نشاسته اکسیده نام دارد در محلی به نام size press به کاغذ اضاقه می گردد و با تغییر غلظت ان می توان مقاومت های کاغذ را تغییر داد. این نشاسته به دلیل نداشتن شارژ ( پتانسیل ) مثبت قابلیت استفاده در خمیر کاغذ را ندارد .اصلاح دیگری از نشاسته به نام امفوتریک amphoteric starch را که ترکیبی از نشاسته کاتیونیک و اکسیده میباشد را می توانیم به همین روش تزریق نماییم.


نشاسته صنعت کاغذ از کجا بخرم :
اين نشاسته صنعت کاغذ در شرکت آدونيس دارو در بسته بندي هاي مختلف از يک کيلوگرم تا 25 کیلو گرم موجود است، قيمت هر کیلو نشاسته صنعت کاغذ ممکن است در شرکت هاي مختلف، متفاوت باشد زيرا کيفيت آنها با هم فرق مي کند و
به همين دليل بايد اصل را در کيفيت محصول در نظر گرفت و آن را از  شرکت هاي نشاسته صنعت کاغذ اطمينان خريداري کرد.
خريد اينترنتي نشاسته صنعت کاغذ:
افراد با خريد اينترنتي از اين سايت مي توانند، کيفيت محصولات را با ديگر سايت هاي خريد و فروش نشاسته صنعت کاغذ مقايسه کنند و سپس در کمترين زمان ممکن آن را دريافت کنند.
فروش اينترنتي نشاسته صنعت کاغذ:
قابل ذکر است که افراد مختلف براي تهيه اين نشاسته صنعت کاغذ مي توانند با مراجعه به سايت اين شرکت، اطلاعات لازم را از کارشناسان مختلف دريافت کنند تا محصولي با کيفيت را دريافت کنند.
جهت دريافت قيمت نشاسته صنعت کاغذ  با کارشناسان فروش شرکت آدونيس گل دارو تماس حاصل فرماييد.
جهت دريافت قيمت نشاسته صنعت کاغذ و خريد نشاسته صنعت کاغذ با شرکت آدونيس گل دارو تماس بگيريد
09124147543
0218282482 الي ۳
شرکت آدونيس گل دارو

 

 

مجوزها و گواهینامه ها
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
  • مجوز مجوز
تماس با ما
دفتر تهران: 88282482 021
عضويت در خبرنامه
پست الكترونيك  

  درخواست
صفحه اصلي | نقشه سايت | تماس با ما
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت آدونيس گل دارو مي باشد